Доставка та оплата

Оплата замовлення

Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

Після оформлення замовлення, менеджер магазину в месенджер або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається.

Оплата на карту

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі Оплата вам потрібно вибрати «Оплата на карту».

Після цього Ви підтвердите оформлення замовлення та з Вами зв'яжеться менеджер, він відправить Вам реквізити для оплати зручним для Вас способом (месенджер, смс, електронною поштою).

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки.

Накладеним платежем

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарному чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра і оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Ваше замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет -магазин і компанії перевізнику.

Доставка замовлення

Шановні покупці, з метою захисту споживачів від некваліфікованого обслуговування та підробок як на території України, так і в усьому світі, продукція торгових марок Husqvarna реалізується через магазини офіційних дилерів (шляхом безпосередньої передачі Товару у розпорядження кінцевого користувача) або через авторизовані інтернет-магазини.

Продаж продукції Husqvarna дозволена через авторизовані (підтверджені) інтернет-магазини! Придбати якісну, оригінальну техніку Husqvarna, отримати професійну консультацію та сервіс, ви можете в нашому магазині Мотоцентр за адресою Новообухівське шосе, 4, садовий центр "Інтерфлора", Києво-Святошинський р-н, Ходосівка. Тел. (044) 383-62-42, (067) 820-07-07, (063) 747-30-02, (050) 737-86-33.
Після відвідування магазину та оформлення покупки Ви можете замовити доставку по Києву або Україні.

Доставка службою доставки Нова пошта

Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення.
Послуга «Грошовий переказ» можлива, оплачується згідно тарифів сервісу доставки. Замовлення можна забрати й оплатити в будь-якому відділенні Нової Пошти або в нашому магазині.

Адресна доставка неоплаченого замовлення на суму понад 50 000 грн не здійснюється.

Якщо ваше замовлення відправляється з будь-якого міста, на склад компанії «Нова пошта» в вашому місті — вартість доставки розраховується згідно тарифів сервісу доставки.

* При розрахунку вартості підйому товару враховується фізичний або об'ємний вагу замовлення (велика величина). У разі неможливості здійснення підйому товару на ліфті, вартість тарифікується по поверхах.