Гарантія

Виробник зобов’язаний протягом гарантійного терміну безкоштовно усунути дефекти виробу, що виникли з вини виробника, за умов дотримання споживачем вимог інструкції з експлуатації та використання виробу за призначенням. Дефектні деталі, замінені під час гарантійного терміну, переходять у власність ТОВ «ХУСКВАРНА УКРАЇНА». 

Гарантійний термін визначається від дати покупки виробу першим власником. Дата визначається за оригіналом документу, який підтверджує покупку виробу. 

Дана гарантія розповсюджується тільки на оригінальні вироби, офіційно ввезенні на територію України. 

Право на гарантійний ремонт втрачається у наступних випадках: 

1. Якщо серійний номер видалений, нерозбірливий, змінений або не відповідає виробу 
2. На несправності, які виникли в результаті використання неоригінального приладдя (витратних матеріалів, запчастин, масла і мастильних матеріалів) 
3. На несправності, які виникли з причин, незалежних від виробника, таких, як низька якість палива, неправильна пропорція паливної суміші, перепади напруги тощо 
4. На несправності, які виникли: 
a. При не виконанні положень інструкцій з експлуатації, 
b. При несвоєчасному сервісному обслуговуванні (якщо передбачено інструкцією з експлуатації), 
c. При використанні виробу не за призначенням (побутовий «непрофесійний» використовувався, експлуатувався у комерційних цілях «професійно» або в прокаті), 
d. При неправильному зберіганні або транспортуванні, 
e. Внаслідок зовнішніх та внутрішніх пошкоджень, зумовлених експлуатацією або перенавантаженням 

5. На деталі, які вийшли з ладу внаслідок природного зношування, а також на деталі, термін експлуатації яких залежить від регулярного технічного обслуговування 
6. На деталі, які є швидкозношувані (витратні): щітки, мастило, гумові ущільнювачі, дріт мережевий, барабан аератора, ремені привідні, шківи, ланцюги, шини, ведучі зірочки, свічки запалювання, ножі, акумуляторні батареї тощо 
7. На виріб, який підлягав ремонту чи конструктивним змінам неуповноваженими особами або організаціями 
8. На несправності, які виникли в результаті не виконання Передпродажної Підготовки (виконується дилером БЕЗКОШТОВНО) 
9. На несправності виробу, які виникли внаслідок експлуатації з не усуненими іншими несправностями 
10. На технічне обслуговування 
11. При відсутності підпису покупця про згоду з гарантійними умовами 

Перелік Авторизованих Сервісних Центрів наведено на сайті: https://www.husqvarna.com/ua/ 

Увага: 
Оплата доставки зіпсованого виробу в період гарантійного терміну до сервісного центру та у зворотньому напрямку здійснюється за рахунок ТОВ «ХУСКВАРНА УКРАЇНА», за умови відсутності авторизованого сервісного центру у Вашому місті. У разі, якщо під час гарантій ного терміну дефект виник з вини споживача, ремонт та доставка виробу сплачується споживачем. Термін виконання гарантійного ремонту додається до загального гарантійного терміну. 
На двигуни внутрішнього згоряння Briggs&Stratton, Honda, Kohler, Kawasaki, Subaru діють окремі гарантійні зобов’язання виробника двигунів. 
Правила безпечного та ефективного використання виробу наведені в Інструкції з експлуатації. Після завершення визначеного строку служби виробник не несе відповідальність за безпеку виробу.