Про нас

"МОТОЦЕНТР" — брендовий магазин приватного підприємства «Лора-Н» (офіційного дилера Husqvarna (Хусквара Україна ТОВ)) з продажу та сервісного обслуговування мототехніки Husqvarna.

Широкий каталог продукції від одного з найбільших виробників мототехніки – компанії Husqvarna — включає бензопили, електропили, мотокоси, тримери, кущорізи, мотоножиці, повітродуви, обприскувачі, апарати високого тиску, мотобури, бензорізи, газонокосарки, аератори, мотокультиватори та інше садове обладнання. А також інструментів для різки каменю та будівельної промисловості.

«Лора-Н» - це спеціалізована компанія з продажу садової техніки та бензоінструменту Husqvarna (Хускварна). Завдяки значному досвіду роботи, починаючи з 2010 року, на сьогоднішній день ми готові запропонувати нашим клієнтам максимальний асортимент продукції високої якості як для професіоналів лісового господарства, так і для садових майстрів і домашніх користувачів, надавши при цьому кваліфіковану консультацію, а також забезпечивши гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Кожен бажаючий придбати техніку, представлену в каталозі продукції, може випробувати її в нашому магазині «МОТОЦЕНТР», який розташований за адресою Новообухівське шосе, 4, Києво-Святошинський район, с.Ходосівка ( поряд з садовим центром "Інтерфлора"), попередньо уточнивши наявність товару, що цікавить, за тел. 0443836242, 0678200707, 0637473002, 0507378633.

Продукція Husqvarna сертифікована в Україні та відповідає найвищим стандартам якості.

Husqvarna - це одна з найдавніших індустріальних компаній у світі, головний офіс розташований у Швеції, місті Хускварна. Інструменти, які виробляє фірма, представлені на ринках понад 100 країн. Їх характеризує застосування сучасних технологій, надійність, функціональність, економність, приємний дизайн. На цей момент широкий асортимет, наявний в каталозі, включає продукти, представлені в багатьох категоріях, у тому числи: ланцюгові пили, тримери, кущорізи, косарки, снігоочисники, садові райдери, садові трактори, ножиці для живої огорож, аксесуари, одяг та захисні пристрої, а також інші спеціализовані машини, призначені для догляду за зеленою територією - як для професіоналів, так і для вимогливих користувачів.